KONST / Litografier / Färglitografi 14539327
nr 1453 9327
Karl Schmoll von Eisenwerth
(1879-1948), Österrike
"Im Winde". Signerad. Färglitografi, oramat löst blad. Bladets mått: 57x45 cm
Karl Schmoll von Eisenwerth, österrikisk målare född 1879, död 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:17:04
Karl Schmoll von Eisenwerth
Läs mer om Karl Schmoll von Eisenwerth